Współpraca z firmą „Wasz Otdyh”

Szanowni koledzy!

ODO „Wasz Otdyh” to białoruski operator turystyczny, którego głównym kierunkiem działalności jest organizacja wycieczek na Białoruś. Naszym celem jest świadczenie wysokiej jakości usług dla grup turystycznych i turystów indywidualnych w Republice Białorusi. Zajmujemy się profesjonalnie dużymi grupami turystów, jesteśmy dobrze zorientowani w sytuacji na rynku turystycznym, oferujemy najciekawsze programy wycieczek krajoznawczych (korporacyjne, dla studentów, indywidualne itp.). W naszej pracy korzystamy z usług najlepszych przewodników, organizujemy posiłki dla grup w dobrze znanych I sprawdzonych restauracjach oraz oferujemy zakwaterowanie w najlepszych hotelach. Jesteśmy w stanie zaoferować turystom szerokie możliwości wypoczynku na Białorusi, zorganizować wycieczki na seminarium lub konferencję, wakacje dla dzieci, indywidualne wycieczki.

Na naszej stronie można znaleźć standardowe wycieczki po Białorusi dla grup zorganizowanych. Jeśli jesteście zainteresowani niestandardową trasą po Białorusi, możecie napisać do nas prośbę o skalkulowanie dowolnej trasy po Białorusi.

Zamawiając wycieczkę na Białoruś dla grupy 25 lub więcej osób, zapewniamy jedno wolne miejsce dla pracowników biura podróży jako wycieczkę reklamową.

Świadczymy również usługi zakupu biletów kolejowych w cenie Kolei Białoruskej dla grup zorganizowanych liczących 10 lub więcej osób.

Co oferujemy

Jak touroperator oferujemy ponad 100 gotowych tras na Białorusi: wycieczki objazdowe dla turystów indywidualnych , specjalne na Nowy Rok i Boże Narodzenie , wycieczki indywidualne , wycieczki dla uczniów , wycieczki korporacyjne , tematyczne, do przedsiębiorstw przemysłowych oraz wycieczki do zamków Białorusi .

Wycieczki grupowe (korporacyjne) na Białoruś dla grup zorganizowanych.

Nasze oferty zapewniają atrakcyjny i bogaty program, możliwość zobaczenia przyrodniczych i architektonicznych zabytków Białorusi oraz gwarantują dobry wypoczynek.

Wycieczki grupowe (korporacyjne) – to wycieczki uwzględniające Wasze życzenia dotyczące trasy i programu, organizację obiadu, kolacji czy bankietu, zakwaterowanie w hotelu, centrum rekreacji lub sadybie. Możemy poszerzyć zakres ofery zwyczajnej wycieczki, dodając program teatralny lub zorganizację warszatatów i imprez, odwiedzanie przedsiębiorstw przemysłowych: BelAZ, Belkhudozhkeramika, huta szkła Neman, fabryki lodów, frytek czy czekolady, browary Krinitsa ”lub„ Alivaria ”. Również wycieczki krajoznawcze można połączyć z imprezami firmowymi lub zrelaksować się w regionalnych restauracjach przy muzyce, piosenkach i tańcach.

Wycieczki na Białoruś dla zorganizowanych grup uczniów i studentów

Nasze wycieczki zapoznają dzieci z miastami, atrakcjami i rezerwatami Białorusi. Dzieci będą mogły uczestniczyć w warsztatach, poznawać rzemiosło ludowe, zwyczaje i tradycje, odwiedzać muzea i przedsiębiorstwa przemysłowe oraz oczywiście odwiedzić białoruskiego dziadka Mroza!

Podczas wycieczek przyrodniczo-ekologicznych uczniowie dowiadują się o mieszkańcach parków narodowych i rezerwatów, o zwierzętach z Czerwonej Księgi.

Dzień Zwycięstwa można zaplanować na wizytę w Nowym Muzeum Wielkiej Wojny Ojczyźnianej, kompleksie pamięci Chatyń, Kopcu Chwały, Linii Stalina lub obozie partyzanckim Stankovo. Ciekawa będzie wycieczka do przedsiębiorstw przemysłowych: BelAZ, zakłady Belkhudozhkeramika, huta szkła Niemen, fabryki lodów, frytek czy czekolady. Zwiedzanie Mińska można połączyć z wizytą w zoo, delfinarium lub cyrku czy wizytą w teatrze.

Na każde 10 miejsc dla dzieci zapewniamy 1 bezpłatne miejsce dla nauczyciela lub osoby towarzyszącej.

Wycieczki tematyczne, z animacjami i interaktywnymi programami

Wycieczki tematyczne na Białoruś i wycieczki z programami animacyjnymi to wyjątkowa okazja, aby zobaczyć nie tylko przyrodnicze i architektoniczne atrakcje Białorusi, ale i rekonstrukcje turniejów rycerskich, odwiedzić miejsca militarnej chwały, bawić się świętując pożegnanie zimy w Zasławiu lub Puszczy Białowieskiej , odwiedzić Osiedle Białoruskiego Dziadka Mroza, coroczną degustację-festiwal „Motylskiy prysmaki”.

Regularne wycieczki objazdowe na Białoruś dla turystów indywidualnych (dołączenie do grupy, czas trwania 2-7 dni)

W każdym tygodniu wycieczki objazdowe na Białoruś dla turystów indywidualnych: gwarantowane przyjazdy, wszystkie usługi są uwzględnione w programie wycieczki, zakwaterowanie w hotelach 3 *.

Wycieczki rozpoczynają się od spotkania każdego turysty na dworcu kolejowym (na dworcu kolejowym lub na lotnisku w Mińsku *), przejazd do hotelu, zameldowanie, śniadanie w formie bufetu. A o 10.00 wyjazd z hotelu – wycieczka autobusowa. Nasze wycieczki obejmują bogaty i bardzo interesujący program. Zamieszkanie w najlepszych 3 * hotelach w centrum Mińska, Brześcia, Grodna, Witebska, Homla, Mohylewa.

Regularne wycieczki objazdowe sylwestrowe na Białoruś dla turystów indywidualnych (dołączenie do grupy, czas trwania 2-7 dni)

W ramach tych wycieczek zapewniamy najlepsze hotele we wszystkich najciekawszych miastach i zamkach Białorusi!

Nasze wycieczki obejmują bogaty program kulturalno-rozrywkowy – zobaczycie atrakcje Mińska, Brześcia, Grodna i Witebska, zamki Mira, Nieświeża i w Lidy, muzea starożytnej technologii w Dudutkach i Korobczycach, i malowniczą posiadłość Świętego Mikołaja w Puszczy Białowieskiej. Będziecie miałi okazję odpocząć, dobrze się bawić i wiele nauczyć od doskonałych przewodników. A noworoczne bankiety w restauracjach hotelowych będą zabawne, smaczne i dynamiczne – z Mikołajem, zaproszonymi artystami i muzykami …

Nasze wycieczki obejmują wiele wizyt i rozrywek: koncerty kameralne, liczne degustacje, i.t.d. Do tych programów wybraliśmy najlepsze trzygwiazdkowe hotele w Mińsku, Brześciu, Grodnie i Witebsku, a także hotele w średniowiecznych zamkach miasta Mir i w Nieświeżu.

Kolejność zamówienia i płatność wycieczki na Białoruś:

Krok 1: Uzgodnienie wszystkich elementów wycieczki

wystarczy wysłać następną informację na e-mail: info@welcome-belarus.pl

  1. Temat listu: zamówienie wycieczki na Białoruś (podać nazwę lub żądaną trasę)
  2. Planowane daty podróży
  3. Trasa wycieczki
  4. Liczba uczestników wycieczki (m.in. dorosłych/dzieci)
  5. Życzenia zakwaterowania, kategoria hotelu (klasa ekonomiczna, 2-3 *, inne ..)

Jeśli chcecie odwiedzić Białoruś według niestandardowego programu, wskażcie trasę w waszym zapytaniu na skalkulowanie kosztu wyjazdu.

Uwaga: zawsze odpowiadamy na zapytania pocztą elektroniczną. Jeśli nie otrzymałeś od nas odpowiedzi, sprawdź folder „SPAM” w swojej skrzynce odbiorczej!

Krok 2: Zawarcie umowy

Po uzgodnieniu wszystkich elementów wycieczki zawiera się umowę na podróż do Białorusi. Wyślemy Ci e-mail ze szczegółami dotyczącymi przedpłaty (lub pełnej płatności wycieczki) przez bank.

Krok 3: Wybierz się na wycieczkę na Białoruś

Turystów w dzień przyjazdu zawsze oczekują licencjonowani przewodnicy (na dworcu kolejowym, lotnisku itp.), Towarzyszą grupie podczas wycieczek, zameldują w hotelu i eskortują na dworzec.

Krok 4: Formalności

W przypadku biur podróży: po podróży prześlemy pocztą oryginały umów i aktów.

Twój konsultant

Natallia Dawydowskaja

Twój konsultant​

Ewgenija Shemiakina