Witamy na Białorusi!

Szanowni Państwo!

Jesteśmy firmą turystyczną, której głównym kierunkiem działalności jest organizacja wycieczek objazdowyh po Białorusi. Od ponad 15 lat,co roku, przyjmujemy w Białorusi tysiące turystów w celu krzewienia turystyki poznawczej.

Co oferujemy

Będąc organizatorem wyjazdów turystycznych, proponujemy ponad 40 gotowych tras na Białorusi: wycieczki indywidualne, wycieczki dla dzieci w wieku szkolnym, wycieczki dla grup zorganizowanych, wyjazdy korporacyjne , wycieczki na Białoruś z animacjami i programami interaktywnymi, wycieczki tematyczne.

Wycieczki grupowe (korporacyjne) na Białoruś dla grup zorganizowanych.

Nasze wyjazdy łączą bogaty I atrakcyjny program, możliwość zobaczenia przyrodniczych i architektonicznych zabytków Białorusi i gwarantują dobry wypoczynek.
Wycieczki grupowe (korporacyjne) – tworzenie wycieczek uwzględniających Wasze życzenia dotyczące trasy i programu, organizację obiadu, kolacji czy bankietu, zakwaterowanie w hotelu, centrum rekreacji lub sadybie. Możemy poszerzyć zakres ofery zwyczajnej wycieczki, dodając program teatralny lub zorganizację warszatatów i imprez, odwiedzanie przedsiębiorstw przemysłowych: BelAZ, Belkhudozhkeramika, huta szkła Neman, fabryki lodów, frytek czy czekolady, browary Krinitsa ”lub„ Alivaria ”. Również wycieczki krajoznawcze można połączyć z imprezami firmowymi lub zrelaksować się w regionalnych restauracjach przy muzyce, piosenkach i tańcach.

Wycieczki na Białoruś dla zorganizowanych grup uczniów i studentów

Nasze wyjazdy pozwalają zapoznać dzieci z miastami, atrakcjami i rezerwatami Białorusi. Dzieci będą mogły uczestniczyć w warsztatah, poznawać rzemiosło ludowe, zwyczaje i tradycje, odwiedzać muzea i przedsiębiorstwa przemysłowe oraz, oczywiście, odwiedzać białoruskiego dziadka Mróza!
Podczas wycieczek przyrodniczo-ekologicznych uczniowie dowiadują się o mieszkańcach parków narodowych i rezerwatów, o zwierzętach z Czerwonej Księgi.
Dzień Zwycięstwa można zaplanować na wizytę w Nowym Muzeum Wielkiej Wojny Ojczyźnianej, kompleksie pamięci Chatyń, Kopcu Chwały, Linii Stalina lub obozie partyzanckim Stankovo. Ciekawa będzie wycieczka na przedsiębiorstwa przemysłowe: BelAZ, zakłady Belkhudozhkeramika, huta szkła Niemen, fabryki lodów, frytków czy czekolady. Zwiedzanie Mińska można połączyć z wizytą w zoo, delfinarium lub cyrku czy wizytą w teatrze.
Na każde 10 miejsc dla dzieci zapewniamy 1 bezpłatne miejsce dla nauczyciela lub osoby towarzyszącej.

Wycieczki tematyczne, z animacjami i interaktywnymi programami

Wycieczki tematyczne na Białoruś I wycieczki z programami animacyjnymi to wyjątkowa okazja, aby zobaczyć nie tylko przyrodnicze i architektoniczne atrakcje Białorusi, ale I rekonstrukcje rycerskich turniejów, odwiedzić miejsca o militarnej chwale, bawić się świętując żegnanie zimy w Zasławiu lub Puszczy Białowieskiej , odwiedź Osiedle Białoruskiego Dziadka Mroza, coroczną degustację-festiwal „Motylskiy prysmaki”.

Twój konsultant

Natallia Dawydowskaja

Twój konsultant​

Ewgenija Shemiakina