Rezerwowanie wycieczki i szczegóły płatności

Kilka prostych kroków jak zarezerwować wycieczkę na Białoruś:

Krok 1: Uzgodnienie wszystkich elementów wycieczki

wystarczy wysłać następną informację na e-mail: info@welcome-belarus.pl

  1. Temat listu: zamówienie wycieczki na Białoruś (podać nazwę lub żądaną trasę)
  2. Planowane daty podróży
  3. Trasa wycieczki
  4. Liczba uczestników wycieczki (m.in. dorosłych/dzieci)
  5. Życzenia zakwaterowania, kategoria hotelu (klasa ekonomiczna, 2-3 *, inne ..)

Jeśli chcecie odwiedzić Białoruś według niestandardowego programu, wskażcie trasę w waszym zapytaniu na rozliczenie kosztu tura.
Uwaga: zawsze odpowiadamy na zapytania pocztą elektroniczną. Jeśli nie otrzymałeś od nas odpowiedzi, sprawdź folder „SPAM” w swojej skrzynce odbiorczej!

Krok 2: Zawarcie umowy

Po uzgodnieniu wszystkich elementów wycieczki zawiera się umowa na podróż do Białorusi. Wyślemy Ci e-mail ze szczegółami dotyczącymi przedpłaty (lub pełnej płatności wycieczki) przez bank.

Krok 3: Dokonanie płatności

Musisz wydrukować umowę i fakturę, i na jej podstawie dokonać przelewu do banku.
Prowizja bankowa nie jest wliczona w cenę wycieczki i jest dodatkowo płacona przez klienta.
Potwierdzenie wpłaty przeslij mailem na info@welcome-belarus.pl
Zwracamy uwagę, że ubezpieczenie medyczne musi być wydane dla każdego uczestnika podróży niezależnie.
Wycieczki łączone są wypłacane w ciągu 5 dni od zawarcia umowy w ramach jednej płatności.

Krok 4: Wybierz się na wycieczkę na Białoruś

W dzień przyjazdu na turystów zawsze oczekują licencjonowani przewodnicy (na dworcu kolejowym, lotnisku itp.), Towarzyszą grupie podczas wycieczek, zameldują się w hotelu i eskortują na dworzec.

Płatność kartą kredytową online

Płatność jest dokonywana za pośrednictwem strony internetowej www.webpay.by

Bezpieczny serwer WEBPAY ustanawia szyfrowane połączenie przy użyciu bezpiecznego protokołu TLS i poufnie otrzymuje od klienta dane karty kredytowej (numer karty, nazwisko posiadacza, datę ważności i numer CVC / CVC2).

Po dokonaniu płatności przy użyciu karty bankowej należy zapisać otrzymane czeki (potwierdzenie płatności) w celu uzgodnienia z wyciągiem z konta karty (w celu potwierdzenia operacji wykonanych w przypadku sporu).

Jeśli nie otrzymałeś zamówienia (usługa nie jest świadczona), musisz skontaktować się (wsparcie techniczne) telefonicznie: +375 162 21-00-24, +375 162 21-10-00 lub e-mail info@vash-otdyh.by. Menedżerowie ci doradzą.

W przypadku płatności za pomocą karty bankowej następuje zwrot środków na kartę, za pomocą której dokonano płatności.
Warunki anulowania zamówienia są ustalane w umowie.

ODO „Wasz Otdyh” to białoruski operator turystyczny, którego głównym kierunkiem działalności jest organizacja wycieczek na Białoruś. Naszym celem jest świadczenie wysokiej jakości usług dla grup turystycznych i turystów indywidualnych w Republice Białorusi. Nasza kompania działa od 2004 roku, przyjmując tysiące turystów na Białorusi każdego roku w celach turystyki edukacyjnej.
Naszym profilem jest organizacja wysokiej jakości usług dla grup turystycznych i turystów indywidualnych na terytorium Republiki Białoruś. Zajmujemy się profesjonalnie dużymi grupami turystów, jesteśmy dobrze zorientowani w sytuacji na rynku turystycznym, oferujemy najciekawsze programy wycieczek krajoznawczych (korporacyjne, dla studentów, indywidualne itp.). W naszej pracy korzystamy z usług najlepszych przewodników, organizujemy posiłki dla grup w dobrze znanych I sprawdzonych restauracjach oraz oferujemy zakwaterowanie w najlepszych hotelach. Jesteśmy w stanie zaoferować turystom szerokie możliwości wypoczynku na Białorusi, zorganizować wycieczki na seminarium lub konferencję, wakacje dla dzieci, indywidualne wycieczki. Współpracujemy tylko z zaufanymi partnerami.
Na naszej stronie interbetowej można znaleźć standardowe wycieczki po Białorusi dla grup zorganizowanych. Jeśli jesteś zainteresowany niestandardową trasą po Białorusi, możesz napisać do nas prośbę obliczenie dowolnej trasy po Białorusi.

Zamawiając u nas wycieczkę po Białorusi, otrzymujesz wysokiej jakości produkt turystyczny bez pośredników.

Twój konsultant

Natallia Dawydowskaja

Twój konsultant​

Ewgenija Shemiakina