Często zadawane pytania

Szanowni Państwo!

W tym rozdziale można znaleźć odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące rezerwacji wycieczki na Białoruś, płatności, pobytu na Białorusi i tak dalej.

Pytanie: „Czy na stronie internetowej są aktualne ceny”?

Odpowiedź: „ Tak, aktualne. W zależności od wybranego hotelu (lub hoteli, jeśli w wycieczce są 2 lub więcej nocy) w tablicy możecie zobaczyć koszt wycieczki, w tym pliku wszystkie usługi wymienione poniżej tablicy z kosztem wycieczki. ”

Pytanie: „Czy można zmienić koszt wycieczki”?

Odpowiedź: „Jeśli została zawarta umowa na organizację podróży i nie wystąpiła siła wyższa, nie można zmienić kosztu wycieczki”.

Pytanie: „Na stronie internetowej nie ma trasy, do której chciałbym się udać. Co robić”?

Odpowiedź: „Napisz do nas e-mail o obliczenie kosztu niestandardowej wycieczki. W najkrótszym możliwym czasie obliczymy dowolny wariant trasy na Białorusi. ”
Pytanie: „W jaki termin rezerwować podróż”?

Odpowiedź: „Im wcześniej, tym lepiej. Wynika to z faktu, że w hotelu nie zawsze są miejsca pożądane na zakwaterowanie grupowe oraz możliwość rezerwacji wycieczek do najpopularniejszych i najczęściej odwiedzanych miejsc (takich jak zamki Mir i Nieśwież, Twierdza Brzeska, Puszcza Białowieska, MSTiR „Dudutki”, PI „Dukora” , PI Sula, przedsiębiorstwa BelAZ, Kommunarka itp.). Jeśli podróż zaplanowana jest na okres jesiennych i wiosennych wakacji szkolnych , świąt noworocznych i bożonarodzeniowych, wycieczkę najlepiej zarezerwować na na 3-6 miesięcy przed początkiem podróży.

Pytanie: „Czy mogą wystąpić zmiany w programie wycieczki”?

Odpowiedź: „Jeśli trasa zostanie uzgodniona i nie wystąpią okoliczności siły wyższej, program nie może ulec zmianie”.

Pytanie: „ Jeśli umowa jest zawarta, zaliczka zostala wpłacona, a wielkość grupy ulegnie zmianie, czy zmieni się koszt podróży”?

Odpowiedź: „ Tak, zmieni się. Jeśli wielkość grupy uległa zmianie (nie ma znaczenia, w kierunku wzrostu lub zmniejszenia), konieczne jest ponowne obliczenie kosztów wycieczki dla całej grupy ”.

Pytanie: „Jakimi pieniędzmi można płacić na Białorusi”?

Odpowiedź: „ Tylko białoruskimi rublami. Zazwyczaj w dniu przyjazdu grupa zawsze ma czas na wymianę pieniędzy. Karty bankowe są również akceptowane prawie wszędzie. Płacąc kartą w sklepach, nie pobiera się prowizji. Przy wypłacaniu gotówki z bankomatu prowizja będzie wynosić od 0,7% do 3%, w zależności od banku, w którym wydano kartę. ”

Pytanie: „Czy można za pośrednictwem Was zarezerwować i wykupić bilety do teatru, cyrku itp.?”

Odpowiedź: „ Tak, można. Świadczymy usługi zakupu biletów na prawie każdy koncert, wydarzenie, uroczystość itp. Może być również zorganizowany transfer z hotelu do miejsca i z powrotem. ”

Twój konsultant

Natallia Dawydowskaja

Twój konsultant​

Ewgenija Shemiakina